Akcent i Skaner wystąpią w Pruszkowie

Koncert

Jeśli są wśród Was fani muzyki Disco Polo to mamy dobrą informację. Już 24 lutego w Pruszkowie wystąpią grupy Akcent i Skaner.

Akcent z Zenkiem Martyniukiem na czele, to zespół, który zna większość z nas, nawet jeśli fanami muzyki nurtu Disco Polo nie jesteśmy. Piosenkę „Przez twe oczy zielone” wypromowali całkiem nieświadomie piłkarze reprezentacji Polski w piłce nożnej. Zespół na czele na swoim koncie ma aż 16 albumów, a oprócz wspomnianego już utworu wylansował takie przeboje jak: „Dziewczyna z klubu disco” czy „Pragnienie miłości”.

To jednak nie koniec. Na lutowym koncercie w Hali Znicz zobaczymy również grupa Skaner, której frontmanem jest Robert Sasinkowski jeden z założycieli innej znanej grupy – zespołu Boys. Sukces i popularność Skaner zyskał dzięki piosence „Nadzieja”. Do znanych utworów grupy należą również utwory „American Boy”, Lato w Kołobrzegu” czy „Wakacyjny romans”.

Miłośnicy muzyki disco polo już niebawem oba zespoły będą mogli zobaczyć i usłyszeć w Pruszkowie. Artyści wystąpią już 24 lutego w Hali Znicz. Start koncertu o godz. 18.00. Bilety dostępne na ebilet.pl.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

jacuzzi ogrodowe