Akcent, Doda i Enej na Dniach Pruszkowa

Pruszków

XVIII Dni Pruszkowa coraz bliżej. Kto zadba o stronę muzyczną imprezy? W ostatni weekend maja w Parku Kościuszki zaprezentują się m.in. Akcent, Doda i Enej.

W tym roku Pruszków obchodzi 100. rocznicę nadania praw miejskich. Mieszkańcy muszą przygotować się na potężną dawkę imprez kulturalnych. Rozpoczęło się już odliczanie do Dni Pruszkowa, które odbędą się w ostatni weekend maja. 28 i 29 maja w Parku Kościuszki na pewno nie zabraknie wrażeń. Mieszkańcy mogą już zacierać ręce.

Już nie raz Pruszków gościł gwiazdy polskiej sceny muzycznej. W ciągu ostatnich lat na imprezach organizowanych w mieście grali: Myslovitz, Kayah, Łzy, Wilki, Ryszard Rynkowski, Małgorzata Ostrowska, Maryla Rodowicz, Formacja Nieżywych Schabuff, Shakin Dudi, Budka Suflera, Bajm, TSA, Violetta Villas, Kombii, IRA, Kult, Krzysztof Krawczyk, Boys, Agnieszka Chylińska. 

Rozpoczęło się już odliczanie do rozpoczęcia sezonu muzycznego. Imprezy plenerowe zainaugurują Dni Pruszkowa. Przez dwa dni, 28 i 29 maja, w Parku Kościuszki nie zabraknie dobrej muzyki. Na pewno wielu wrażeń mieszkańcom Pruszkowa dostarczy Doda. Artystka jest jedną z najpopularniejszych piosenkarek w Polsce. Doda otrzymała wiele muzycznych nagród m.in. MTV Europe Music Awards w kategorii Najlepszy polski wykonawca w 2007 i 2009.

28 maja oprócz Dody w Parku Kościuszki publiczność rozgrzeje Akcent z takimi hitami jak „Prawdziwa miłość to Ty” czy „Przekorny Los”. Fani muzyki disco polo zobaczą w akcji także grupę Mig.

Z kolei 29 maja na scenie pojawi się zespół Enej. Artyści stawiają na rockowo-folkowe brzmienia, członkowie grupy są zróżnicowani pod względem kulturowym. Część z nich ma korzenie ukraińskie, pozostali to Polacy. Na szerokie wody Enej wypłynął w 2011 roku za sprawą wygranej w programie telewizyjnym Must Be The Music. Najbardziej popularnymi hitami grupy są m.in.: „Radio Hello”, „Symetryczno Liryczna” czy „Kamień z napisem LOVE”.

Podczas XVIII Dni Pruszkowa wystąpią również Romuald Lipko Band, Klezmafour oraz Kapela Staśka Wielanka.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.