Adam Van Bendler w Pruszkowie! Kup bilety!

Pruszków

Jeśli jesteście fanami stand-upu to koniecznie wybierzcie się na to wydarzenie. W Pruszkowie wystąpi Adam Van Bendler!

Adam Van Bendler to komik z wieloletnim doświadczeniem. Ma za sobą ponad tysiąc występów Stand-upowych w całym kraju i zagranicą. Był komediową gwiazdą w takich programach jak Comedy Central, Polsat, TVN – Kuba Wojewódzki czy na antenie TVP Rozrywka. Szerokie grono jego fanów rośnie z każdym rokiem a filmy z jego programów Stand-upowych mają na YouTube wielomilionowe wyświetlenia!

Po raz kolejny Adam Van Bendler staje na głowie aby pomóc nam oderwać się od problemów dzisiejszego świata. Co tym razem wydarzy się na żywo podczas kolejnego programu Adama? Beatbox? Iluzja? Energetyzowanie wody? Pokaz garnków? Nie wiadomo. Jedno jest pewne. Mądrość, jakość, klasa i styl – z tym będzie ciężko. Ale na pewno będzie śmiesznie do bólu.

Adam Van Bendler w Pruszkowie pojawi się 11 października w restauracji Odecca. –18.00 otwieramy bramy restauracji. 18.45 kończymy serwować posiłki. 19.30 czyścimy stoliki. 19.45 ostatnie zamówienia. 20.00 (plus minus) zaczynamy Show *POSIŁEK ( wg. Restauracji) plus LAMPKA WINA BĄDŹ KUFEL PIWA W CENIE  zaznaczają organizatorzy.

Spieszcie się, bo liczba wejściówek jest ograniczona!

Bilety do nabycia na: www.KupBilecik.pl

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.