Ach co to był za bal! [FOTO]

W ubiegłoroczne wakacje mieszkańcy Pruszkowa chętnie bawili się na miejskich potańcówkach. Władze Pruszkowa postanowiły podobne imprezy zorganizować w trakcie karnawału. Pod koniec stycznia na balu bawiły się dzieci, a w ostatnią sobotę karnawału zorganizowano bal dla dorosłych.

I podobnie jak te wcześniejsze taneczne inicjatywy, tak i Bal Karnawałowy okazał się strzałem w dziesiątkę. – Witam Państwa bardzo serdecznie na naszym karnawałowym pruszkowskim balu. Jest nam miło, że możemy Państwa gościć i że zechcieliście Państwo spędzić ten wieczór z nami – powitał mieszkańców Paweł Makuch, prezydent Pruszkowa.

Frekwencja na balu była ogromna! Mieszkańcy wspólnie z prezydentem Makuchem zatańczyli pięknego poloneza. Później przyszła pora na taneczne szaleństwo na parkiecie.

– „Niech żyje bal”…cóż to była za noc. Dziękuję, że tak licznie przybyliście na nasze pożegnanie karnawału. Była muzyka, świetne prowadzenie imprezy, poczęstunek i przede wszystkim wytrwali tancerze. Dziękuję – podkreśla Paweł Makuch.

Bal okazał się świetną imprezą. Aż szkoda, że karnawał dobiega końca. Mamy jednak nadzieję, że podobnych imprez będzie więcej!

Za zdjęcia dziękujemy portalowi PR24TV.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 7

7 odpowiedzi na “Ach co to był za bal! [FOTO]”

 1. olo pisze:

  Sieroty po komunie!

 2. Anonim pisze:

  elektorat dopisał – oportuniści zostali przed salą ?

 3. j/w pisze:

  Chór staruszków z miasta Pruszków.(róbta tak dalej)

 4. nikita pisze:

  Pani Dyrektor zaangażowałaby się by poprawić atmosferę na radach pedagogicznych oraz tym co dzieje się w szkole . Traktowanie dzieci z zaburzeniami leży .

  • Ola pisze:

   Nie tylko z zaburzeniami, większość uczniów traktowana jest przez nauczycieli jak gorszy gatunek a pani pedagog powinna być już dawno zastąpiona kimś, kto ma odpowiednie kompetencje do pracy z młodzieżą.

 5. Anonim pisze:

  pierwszą parę zapraszam na BĄKI , ODBĘDZIEMY KONSULTACJE SPOŁECZNE KTÓRYCH NIE BYŁO Z MIESZKAŃCAMI W SPRAWIE ZAMKNIĘCIA UL. STUDZIENNEJ ,kto tam mieszał i dlaczego

 6. sami młodzi pisze:

  Zupełnie jak na titanicu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły