Abelard Giza w Pruszkowie

Pruszków

Jeśli jesteście miłośnikami stand-upu to tego występu nie możecie przegapić! Już 25 maja Abelard Giza wystąpi w Pruszkowie z nowym programem „Zaodrze”.

Miłośnikom stand-upu Abelarda Gizy przedstawiać nie trzeba. To jeden z wiodących polskich stan-uperów. Jednak jeśli nie mieliście okazji poznać tego artysty to już spieszymy z pomocą. Abelard Giza w latach 1999-2014 był liderem kabaretu Limo, z którym zdobył liczne nagrody i popularność. Następnie zdecydował się tworzyć stand-up i wychodzi mu to doskonale. Na swoim koncie ma takie programy jak „Ludzie trzymajcie kapelusze” „Proteus Vulgaris” czy „Piniata”. Aktualnie na występach prezentuje zupełnie nowy program „Zaodrze”.

W Pruszkowie Giza wystąpi już 25 maja o godz. 19.00 w Centrum Kultury i Sportu. Na scenie zobaczymy również Kubę Śliwkę i Janusza Pietruszkę.

Jeśli chcecie wybrać się na ten występ radzimy się spieszyć, bo biletów jest coraz mniej!
Bilety do nabycia na kupbilecik.pl oraz w serwisie koncertomania.pl

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.