7 pomysłów na ciekawe spędzenie Walentynek

Wydarzenie

Zapominalskim podsuwamy kilka pomysłów na Walentynki.

Klasyczna kolacja
Czerwone wino, blask świec i pyszne jedzenie. To propozycja da tych, którzy lubią spędzać walentynki klasycznie. Wiele restauracji dba o to, by walentynkowa kolacja miała w sobie coś więcej. Muzyka na żywo, specjalne menu a nawet małe niespodzianki dla gości.

Kino lub teatr
Tak, wiemy. Nie jest to odkrywczy pomysł. Jednak w codziennym biegu zapominamy często o rozrywce. Warto połączyć przyjemne z pożytecznym. Oddajmy pociechy pod opiekę babci lub cioci, a sami z naszą drugą połówką spędźmy ten czas oglądając film lub wybierając się do teatru!

Romantyczny spacer
Można wybrać się do stolicy na spacer w Królewskim Ogrodzie Światła. Tysiące kolorowych światełek robią wrażenie. Jeśli zmarzniecie zawsze można wybrać się do kawiarni gdzie można porozmawiać i rozgrzać się filiżanką pysznej czekolady.

Na sportowo
A może walentynki spędzić w duchu rywalizacji. I to nie z innymi a z samym sobą. W Pruszkowie organizowany będzie bieg Armagedon Challenge. 14 kilometrów do pokonania oraz kilka przeszkód… Radość z zakończenia biegu ogromna!

Walentynkowy Maraton Filmowy
W Grodzisku Mazowieckim będzie można wziąć udział w Walentynkowym Maratonie Filmowym. Na ekranie zobaczymy całą „trylogię” Planety Singli. Bilety w cenie 35 zł do nabycia w kasie kina. Maraton startuje 14 lutego o godz. 18.00.

Impreza walentynkowa
Jeśli lubicie walentynki spędzać w stylu imprezowym, to warto zapoznać się z ofertą Hotelu Mazurkas. Z okazji święta zakochanych przygotowano zabawę z DJ’em. Będzie można potańczyć i dobrze zjeść. Dla osób, które lubią bawić się do białego rana hotel przygotował również specjalna ofertę na wynajem pokoju.

W domowym zaciszu
A może walentynki spędzić w domu. Wspólne przygotowanie romantycznej kolacji, lampka wina i rozmowa przy kominku do późnej nocy? To propozycja dla tych, którzy w Walentynki chcą nacieszyć się swoją drugą połówką.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 2

2 odpowiedzi na “7 pomysłów na ciekawe spędzenie Walentynek”

  1. Darek pisze:

    W Pubie z kumplami !!!

  2. Rado pisze:

    WOW super oczy !!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły

jacuzzi ogrodowe