5 pomysłów na rodzinne spędzenie świątecznej przerwy

Region

Podsuwamy kilka pomysłów na aktywne spędzenie świątecznej przerwy.

Zimowy Narodowy
Jak co roku PGE Narodowy oferuje masę atrakcji dla dużych i małych. Standardowym punktem jest tu oczywiście lodowisko, ale nie brakuje tu również szeregu innych atrakcji.Górka lodowa, bumper cars curling, skatepark, karuzela to tylko niektóre z nich. Zimowy Narodowy to świetne miejsce na rodzinną wycieczkę!

Szaleństwo na nartach
Jeśli uwielbiacie szusować na stokach, a nie możecie sobie pozwolić na wyjazd w góry to polecamy Górkę Szczęśliwicką. Na stoku narciarskim w stolicy można podszlifować formę i technikę jazdy. A jeśli nie macie własnego sprzętu skorzystać z wypożyczalni. A jeśli nie próbowaliście jazdy na nartach czy snowboardzie to z pomocą przyjdą tu instruktorzy.

Wystawa klocków Lego
Dla maluchów ogromna atrakcja, dla dorosłych chwila na przeniesienie się w czasy dzieciństwa. Na Stadionie Narodowym w Warszawie zagościła wystawa klocków Lego Zupełnie nowa ekspozycja oraz kilka stref tematycznych gwarantują ogromną frajdę. Zdradzimy, że na wystawie będzie można zobaczyć m.in. Bliźniacze wieże World Trade Center o wysokości niemal 7 m!

Spacer wśród światełek
Wizyta w Królewskim Ogrodzie Światła w Wilanowie to stały punkt na liście atrakcji, które trzeba odwiedzić w czasie świątecznej przerwy. Obowiązkowy jest również spacer po Krakowskim Przedmieściu, Nowym Świecie oraz wizyta w Parku Fontann, gdzie królują kolorowe światełka. Idealny pomysł na rodzinny wypad do stolicy!

Lodowiska zapraszają
Jeśli lubicie jeździć na łyżwach albo dopiero chcecie spróbować swoich sił to zachęcamy do odwiedzenia lokalnych ślizgawek. Lodowiska dla mieszkańców czynne są w Brwinowie, Grodzisku Mazowieckim, Michałowicach, Piastowie i Pruszkowie. Ze względu na pogodę warto wcześniej sprawdzić czy wybrane lodowisko działa.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “5 pomysłów na rodzinne spędzenie świątecznej przerwy”

  1. Arni pisze:

    Wieś zachęca do okupowania Stolicy.
    Macie coś swojego poza niedziałającą ślizgawką ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły

jacuzzi ogrodowe