Orkiestra OSP Nadarzyn obchodziła jubileusz pracy artystycznej. Z tej okazji odbył się wyjątkowy koncert zespołu.

Orkiestrę OSP Nadarzyn założył w 1998 r. Mirosław Chilmanowicz. Jest także jej dyrygentem. Każdy koncert przyciąga wielu słuchaczy. Nic zatem dziwnego, że orkiestra jest uważana za jedną z najlepszych w Polsce i Europie. Zgromadziła już wiele nagród i wyróżnień zdobytych na festiwalach i konkursach.

Jej muzykę usłyszeli już mieszkańcy Włoch, Niemiec, Grecji, Bułgarii, Czech, Hiszpanii, Malty, a także Ukrainy. Poza Europą, orkiestra wybrzmiała w Chinach, Stanach Zjednoczonych, Tajlandii, Singapurze, Omanie czy Malezji. W ostatnim czasie dała się poznać z nieco innej strony za sprawą współpracy z Dawidem Podsiadłą.

W sobotę, 13 maja, zespół obchodził swoje 25-lecie pracy artystycznej. Z tej okazji w Mateczniku Mazowsze w Otrębusach odbył się jubileuszowy koncert orkiestry.

– O klasie tego widowiska artystycznego niech świadczy fakt, że dla mnie i wielu widzów był to najlepszy koncert naszej orkiestry w jej 25-letnim dorobku – podsumowuje wójt Nadarzyna, Dariusz Zwoliński i dodaje – Członkom Orkiestry jeszcze raz dziękuję za to, że jesteście wspaniałymi ambasadorami Gminy Nadarzyn w kraju i poza jego granicami. Za to, że macie pasje i pielęgnujecie w sobie miłość do muzyki, a przede wszystkim ,że dajecie nam tyle wzruszeń, emocji oraz pozytywnej energii swoimi występami. Brawo Wy!

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.