15-lecie Kabaretu Skeczów Męczących

Otrębusy

Zapraszamy na najbardziej rozpoznawalny kabaret w Polsce. Po długich staraniach organizatora KABARET SKECZÓW MĘCZĄCYCH wystąpi w Otębusach Matecznik Mazowsze w najnowszym jubileuszowym programie.

Przez 15 lat na scenie Kabaret Skeczów Męczących zdążył udowodnić, że jest jedną z najjaśniejszych gwiazd polskiego kabaretu. To właśnie KSM wprowadził na scenę, a potem w codzienne anegdoty całą masę charakterystycznych postaci, powiedzeń i żartów. I właśnie niepowtarzalni bohaterowie ich skeczów będą motywem przewodnim spektaklu z okazji 15-lecia zespołu. Zupełnie nowe perypetie tych, dzięki którym pokochaliście Kabaret Skeczów Męczących. Najbardziej lubiane postaci w niespotykanych dotąd odsłonach. Premierowy program, pełen nowych skeczy, które już zaraz staną się absolutnymi hitami.
 
Pamiętasz jak to było mieć 15 lat? – taki właśnie jest program Kabaretu Skeczów Męczących – pełen entuzjazmu, lekkości i niepohamowanej radości. W połączeniu ze scenicznym doświadczeniem i niepowtarzalnym stylem KSM powstał legendarny spektakl, którego nie możesz przegapić.

Będzie się działo ! nie przegap biletów !

15.04.2018, Otrębusy Matecznik Mazowsze, godz. 16.00, ul. Świerkowa 2.
Bilety do nabycia kasa Matecznik Mazowsze tel: 22 208 82 00
bow@mazowsze.waw.pl
Bilety grupowe tel: 515 400 723
rezerwacje: info@koncertartex@com
Bilety przez internet: kabaretowebilety.pl
Bilety przez internet: biletyna.pl, kupbilecik.pl

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.