​Wygraj bilety na koncert „Muzyka w Parku”! [WYNIKI]

Otrębusy

Redakcja portalu WPR24.pl wraz z Matecznikiem Mazowsze organizują konkurs, w którym do wygrania są dwie podwójne wejściówki na koncert z cyklu „Muzyka w Parku”. A odbędzie się on już w ten czwartek, w Otrębusach.

Będzie to wyjątkowe wydarzenie muzyczne, podczas którego rozbrzmiewać będzie muzyka Georga Friedricha Händla, Johanna Sebastiana Bacha, Arcangelo Corelliego oraz Tomaso Albinoniego. 

Na organach zagra Michał Dąbrowski, zaś dyrygentem będzie Andrzej Borzym. Nie zabraknie oczywiście Orkiestry PZLPiT „Mazowsze” im. T. Sygietyńskiego. 

Koncert odbędzie się 14 września, godz. 20.00, w Sali Kameralnej przy Pałacu w Karolinie, Otrębusy, ul. Świerkowa 2.

Dla naszych czytelników wraz z organizatorem przygotowaliśmy konkurs. Do wygrania są dwie podwójne wejściówki. Zasady są takie same jak w naszych poprzednich konkursach, czyli kto pierwszy ten lepszy. Wejściówki zgarną dwie osoby, które jako pierwsze o godz. 13.00 w środę (13 września) wyślą do nas maile na adres konkurs@wpr24.pl. Pamiętajcie, by w tytułach wiadomości wpisywać „Muzyka w Parku”, zaś w treści należy podać imiona, nazwiska i numery kontaktowe. 

Zapraszamy do zabawy!

WYNIKI WYNIKI WYNIKI WYNIKI WYNIKI WYNIKI WYNIKI 

Konkurs wygrały następujące osoby:

Edyta Janowska
Paweł Studziński

Zwycięzcom gratulujemy! Tym co nie udało się wygrać zachęcamy do śledzenia portalu i wzięcia udziału w innych konkursach.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Najchętniej czytane

W Pruszkowie trwa walka o drugą turę

Pruszków / Wybory 2024
11397

Bąk i Makuch w II turze

Pruszków / Wybory 2024
9015

Nowy skład pruszkowskiej rady miasta

Pruszków / Wybory 2024
8520

Kolejne dane o frekwencji

Region / Wybory 2024
7292

Pierwsze wyniki frekwencji z regionu

Region / Wybory 2024
5758