Kryminalni zatrzymali poszukiwanego 33-latka

Pruszków

We środę, 24 sierpnia, pruszkowscy policjanci zatrzymali poszukiwanego przez sąd mężczyznę. Po czynnościach przeprowadzonych na komendzie, 33-latek został odwieziony do zakładu penitencjarnego

Policjanci z Wydziału Kryminalnego pruszkowskiej komendy prowadzili działania, które miały na celu zatrzymanie osób poszukiwanych, ściganych listami gończymi. Dzięki pracy operacyjnej, sprawdzeniom i ustaleniom, a także pozyskanym informacjom dotarli do osoby poszukiwanej.

Zatrzymany mężczyzna to 33-latek poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Malborku. Unikał on kary pozbawienia wolności – 10 lat i 4 miesiące.

Zatrzymany został doprowadzony do pruszkowskiej komendy, a po wykonaniu czynności został osadzony w zakładzie karnym – informuje asp. sztab. Edyta Bednarczyk z Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie. 33-latek będzie odsiadywał karę za kradzież z włamaniem (art. 279 kk.).

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 14

14 odpowiedzi na “Kryminalni zatrzymali poszukiwanego 33-latka”

 1. Kongo pisze:

  A kim Ty jesteś zeby tu głos zabierać. Sam se smieciu zbieraj puszki

 2. Xiao 7 pisze:

  Ehhh, znów paca. Prosiłem by dać mu zajęcie, wyznaczyć nowe rewiry do zbierania puszek i butelek… To naprawdę nie jest zły chłop… Ino jak popije to szuka wrażeń…

  • Xiao7 pisze:

   Wilku Stary już na tyle brakuje Tobie odwagi że podszywasz się pod innych w komentarzach? Tak bardzo chcesz udowodnić Swoją męskość że musisz uciekać się do dziecinady? Jeśli myślisz ze jesteś anonimowy w internecie to się grubo mylisz.

  • Xiao7 pisze:

   Jakie to płytkie i dziecinne podszywać się pod inne osoby w komentarzach. Bo brakuje komuś odwagi na to by podpisać się tak jak do tej pory się podpisywał.
   A redakcji dziękuję za to że pozwala umieszczać takie komentarze w których można napisać co się chce w imieniu dowolnie wybranej osoby. I za to że poprzedni mój komentarz (z okolic godziny 8:20 31 sierpnia), dalej jest nieopublikowany. pewnie dlatego że wymieniłem kto się podszył.

 3. ŚwiRek pisze:

  NIE DO WIĘZIENIA TYLKO GO DO KOPALNI WĘGIEL NIECH KOPIE I PRZERZUCA ZA DARMO BO WĘGIEL POTRZEBNY ZIMA IDZIE A WĘGIEL DROGI A NIE DOWIEZIENIA JESZCZE GO UTRZYMYWAĆ W ZK KARNYM DO KOPALNI I TYLE W TEMACIE 😉😉😉😉

 4. SkromnyPastuszek pisze:

  ja bym go osadził na 25 lat…Kara śmierci za kradzież powinna być !

 5. Żbik pisze:

  Ludzie 10 lat za kradzież a gwałciciele dostają mniej masakra

 6. robot pisze:

  Przez 10 lat unikał odsiadki? Bo chyba nie dostał 10 lat za włamanie. Trochę staranniej by się przydało.

  • DM ( DawnyMieszkaniec) pisze:

   Czytaj ze zrozumieniem. Unikał on kary pozbawienia wolności – 10 lat i 4 miesiące. Czyli ma do odsiadki 10 lat i 4 miesiące.

   • robot pisze:

    Rozumieć da się to co jest napisane jednoznacznie. To zdanie można rozumieć różnie. Tym bardziej że kara ponad 10 lat jest chyba orzekana b. rzadko. Gwałciciele i bandziory często dostają dużo mniej. Samo włamanie nie zasługuje na tyle.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły