Królikowski: przystępujemy do sprzątania miasta

Region

Po zniknięciu śniegu w Pruszkowie oczom mieszkańców ukazał się wszędobylski brud. - W tej chwili przystępujemy do sprzątania całego miasta - obiecał nam wiceprezydent Pruszkowa, Andrzej Królikowski.

W poniedziałek poruszaliśmy temat zaniedbanego placu zabaw w Parku Anielin (na zdjęciu). Pisaliśmy o wielu butelkach po wódce, puszkach po piwie, czy nawet częściach komputerowych leżących na trawnikach i alejkach w pobliżu placu zabaw. Czytaj więcej.

Wiceprezydent Andrzej Królikowski całą sytuację tłumaczy zalegającym przez dwa miesiące śniegiem. Jednocześnie zapewnił, że „W tej chwili przystępujemy do sprzątania całego miasta, gdyż Park Anielin to nie jedyne miejsce, gdzie jest brudno.”

Miasto zostało podzielone na kilka sektorów. Przetarg na sprzątanie, który rozpisywany jest co roku, wygrały m.in. MZO Pruszków i TBS Zieleń Miejska. W ramach prac porządkowych sprzątane mają być parki, chodniki przy ulicach miejskich, wszystkie kosze na terenie miasta oraz krawężniki w niektórych miejscach.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.