Kreatywna szkoła z Grodziska

Grodzisk Maz.

Grodziska Szkoła Podstawowa nr 6 im. Szarych Szeregów została wyróżniona w konkursie Edukreator na Mazowszu. Nagrodę odebrała dyrektor Agnieszka Rutecka.

Konkurs „Edukreator na Mazowszu” ma na celu wyróżnienie nauczycieli oraz szkół z województwa mazowieckiego. Jakich? Kreatywnych! Nagradzane są szkoły, które stwarzają przestrzeń do kreatywnego rozwoju ucznia poprzez rozpowszechnianie kultury. Nagrody trafiają także do nauczycieli, których cechuje wyobraźnia i pomysłowość w prowadzeniu zajęć i działają inspirująco dla swoich uczniów.

Grodziska „szóstka” otrzymała wyróżnienie w kategorii „Kreatywna szkoła podstawowa” na terenie gminy/miasta do 20 tys. mieszkańców. Szkoła ta wyróżniła się na tle innych mazowieckich placówek kreatywnym podejściem do nauczania. To m. in. wzbogacenie programu nauczania elementami kulturotwórczymi, wprowadzenie metod nauczania pobudzających w uczniach twórcze myślenie oraz kreatywne podejście do rozwiązywania problemów edukacyjnych.

To wyróżnienie jest dla nas tym bardziej ważne, gdyż utrzymaliśmy poziom najbardziej kreatywnej szkoły na Mazowszu. Wiemy, że nie spoczniemy teraz na laurach i kolejne nasze pomysły będą jeszcze lepsze, zaskakujące i pomysłowe. To tylko dodało nam wiatru w skrzydła – czytamy w mediach społecznościowych szkoły.

Gratulujemy!

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.