Kradzione nie tuczy

Region

Policjanci z Żyrardowa zatrzymali mężczyznę, który jednego dnia ukradł 300 czekolad. Teraz grozi mu za to do 5 lat pozbawienia wolności.

Czekolada pomaga w produkcji endorfin w organizmie, a także jest przyczyną powstawania „boczków”. To jednak nie będzie już zmartwieniem 37-latka, który jednego dnia ukradł ze sklepu ponad 300 czekolad. Całkowita wartość słodyczy to prawie 2 tys. zł.

– Ustalono, że mężczyzna jednego dnia, w tym samym sklepie kradł 10 razy. Ukradł w sumie 300 czekolad – relacjonuje st. sierż. Patrycja Sochacka z KPP w Żyrardowie. Policjanci ustalili podejrzanego na podstawie zebranego materiału dowodowego i przeprowadzonych czynności.

37-letni mieszkaniec Żyrardowa usłyszał już zarzut kradzieży. Mężczyzna stanie przed sądem. Grozi mu za to do 5 lat pozbawienia wolności.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.