Kościelna i Berenta jeszcze długo asfaltowe

Region

We wtorek informowaliśmy o tym, że wkrótce ulice Berenta i Kościelna doczekają się remontu kanalizacji i wymiany nawierzchni. Kostka na tych ulicach pojawi się jednak dopiero w latach przyszłych.

Przyznajemy, doszło do niezrozumienia. W tym roku w ulicy Berenta budowana będzie jedynie kanalizacja deszczowa. Nawierzchnia po pracach będzie przywrócona do stanu sprzed rozkopania.

– Przebudowa nawierzchni ul. Berenta i ul.Kościelnej będzie realizowana w kolejnych latach w miarę możliwości finansowych Gminy. Nawierzchnia jezdni na tych ulicach zostanie wykonana z kostki betonowej, natomiast chodniki z kostki szlachetnej na wzór ul. Kraszewskiego, Hubala i Niecałej tak, aby zachowac jednolity charakter dróg w tym rejonie miasta – precyzuje Elżbieta Korach, naczelnik wydziału inwestycji, remontów i infrastruktury technicznej.

Przypomnijmy, że najpierw skrzyżowanie ulicy Berenta z Kościelną rozkopie wykonawca, któremu Vattenfall zlecił wymianę rur ciepłowniczych.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.