Koparka uszkodziła gazociąg

Pruszków

W Pruszkowie na ul. Kościuszki na wysokości nr 5 koparka uszkodziła gazociąg. Na miejscu są już służby m.in. policja i straż pożarna.

Do zdarzenia doszło około godziny 13.00. – Zgłoszenie otrzymaliśmy o godz. 13.15. Koparka uszkodziła gazociąg na zamkniętym odcinku ul. Kościuszki między ul. Bolesław Prusa a al. Wojska Polskiego. Na miejsce pojechały 3 zastępy z JRG Pruszków – mówi nam mł. bryg. Karol Kroć, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pruszkowie.

Na miejscu oprócz strażaków była policja i pogotowie gazowe. – Wyciek został już zabezpieczony. Bardzo szybko zareagowało tu pogotowie gazowe. Prace są już praktycznie zakończone – dodaje mł bryg. Karol Kroć.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 5

5 odpowiedzi na “Koparka uszkodziła gazociąg”

 1. eh,. pisze:

  Gdzie nadzór, kto nie dopełnił obowiązku sprawdzenia map, kto zezwolił na wykop w tym miejscu, kto zapłaci za naprawę?

 2. dr. cyklon. b pisze:

  dzięki temu zdarzeniu okoliczni lokatorzy domów mieli szansę na minimalną wspólną integrację . co prawda nie było ogniska lub grilla , papieros też był zakazany ale co pogadali to pogadali :-)))
  Pracownikom gazowni serdecznie DZIĘKUJĘ za szybką likwidację problemu .

 3. obecna... pisze:

  Fachowcy, od siedmiu boleści…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły