Konkurs rozstrzygnięty, nagrody rozdane

Region

„Konsument w sieci” tak brzmiała nazwa konkursu plastycznego dlamłodzieży szkół ponadgimnazjalnych z terenu naszego powiatu, zorganizowanego przez urząd Powiatowego Rzecznika Konsumentów pod honorowym patronatem Starosty Powiatu Pruszkowskiego.

Tegoroczna edycja konkursu dotyczyła praw klientów sklepów internetowych. W trakcie wczorajszej (23 lutego) sesji rady powiatu pruszkowskiego odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie nagród laureatom i wyróżnionym uczestnikom konkursu.

Zwyciężczynią została uczennica Zespołu Szkół nr 1 im. St, Staszica – Paula Nędzarek, która w nagrodę otrzymała kamerę cyfrową. Miejsce drugie i nagrodę cyfrowy aparat fotograficzny otrzymał Michał Rybarczyk z L.O. im. A. Mickiewicza w Piastowie, a trzecie i nagrodę w postaci odtwarzacza multimedialnego uczennica Zespołu Szkól im. F. Nansena w Piastowie Sylwia Krekora. Wyróżnienia w konkursie i odtwarzacze MP3 otrzymali: Marcin Wójcicki z L.O. Im. A.Mickiewicza w Piastowie oraz tandem autorski uczennic Izabela Kondracka i Marta Miler z L.O. im. T. Kościuszki w Pruszkowie.

Pracę zdobywczyni pierwszej nagrody dodatkowo uhonorowano publikacją w ostatnim numerze Gazety WPR.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.