Wiadomości
Autor artykułu: wpr24 | 01 stycznia 2011 12:27 |
0
Region
Dziś o godzinie 20.00 w Muzeum Hutnictwa Mazowieckiego i na placu Jana Pawła II w Pruszkowie odbędzie się koncert noworoczny w stylu wiedeńskim.
Podczas koncertu wystąpi Orkiestra Kameralna „Romantica” i jej soliści m.in. Iwona Tober (sopran).
Ze względu na ograniczoną ilość miejsc na widowni, na przylegającym do Muzeum Placu Jana Pawła II organizator zainstaluje ekran, na którym będzie możliwość obserwowania wszystkiego, co dzieje się na scenie.
Dodatkowo, koncert ten będzie na żywo transmitowany w internecie (www.pruszkow.pl )
Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: biuro@wpr24.pl.
Dodaj komentarz