Koncert Włodek Pawlik Trio

Podkowa Leśna

W niedzielę 21 listopada w sali koncertowej Centrum Kultury w Podkowie Leśnej odbędzie się koncert jazzowy Włodek Pawlik Trio.

Włodek Pawlik Trio wyróżnia się na polskiej jak i zagranicznej scenie jazzowej. Nagrania zespołu znane są miłośnikom jazzu w Japonii, Australii, Stanach Zjednoczony i Europie. Grali w nim tacy artyści jak: Randy Brecker, Billy Hart, Tom Kniffic, Riche Cole, Hans Hartman, Lucac Lindholm, Andrzej Cudzich, Zbigniew Wegehaupt i Piotr Janowski. Obecnie zespół tworzą Włodek Pawlik grający na fortepianie, Paweł Pańta – kontrabas i Cezary Konrad – perkusja.

Lider zespołu Włodek Pawlik – kompozytor muzyki jazzowej, filmowej i teatralnej, wybitny pianista, laureat Nagrody Grammy za płytę „Night in Calisia” oraz Honorowy Obywatel Miasta Ogrodu Podkowa Leśna, zaprezentuje kompozycje własne oraz słynne standardy jazzowe.

Włodek Pawlik Trio w składzie:
Włodek Pawlik – fortepian / piano
Damian Kostka – kontrabas / bass
Adam Zagórski – perkusja / drums

Fortepian na koncert zapewnia firma KAWAI.

Początek o godz. 19.00. Bilety w cenie 40 i 30 zł. Przedsprzedaż od 10 listopada (środa), od godz. 12.00.

MS/CKIO

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.