Komorowska już po odbiorach

Pruszków

Choć kierowcy już od kilku tygodni korzystają z przebudowanej ul. Komorowskiej w Pruszkowie, to dopiero w miniony poniedziałek droga przeszła wszystkie wymagane odbiory.

W ramach inwestycji na odcinku ul. Komorowskiej od skrzyżowania z al. Armii Krajowej do skrzyżowania z ul. Pogodną powstała kanalizacja deszczowa, kanał technologiczny , przebudowana została jezdnia oraz chodniki, zjazdy na posesje oraz zatoki postojowe. Dodatkowo powstał tu ciąg pieszo-rowerowy oraz chodnik. Ważnym elementem uspokojenia ruchu jest wyniesione skrzyżowanie ulic Komorowskiej i Ceramicznej. Wcześniej w tym miejscu dochodziło do wielu stłuczek i wypadków.

W odbiorze inwestycji udział wzięli: Krzysztof Rymuza Starosta Pruszkowski, Grzegorz Kamiński Wicestarosta Pruszkowski, Wojciech Herner Członek Zarządu Powiatu Pruszkowskiego oraz pracownicy Wydziału Inwestycji i Drogownictwa Starostwa Powiatowego w Pruszkowie i przedstawiciele wykonawcy.

Koszt inwestycji to 5 445 210 zł, z czego ok 70 proc. kosztów inwestycji zostało dofinansowane w ramach Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg na rok 2023.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 4

4 odpowiedzi na “Komorowska już po odbiorach”

  1. King pisze:

    Ale masz ładnego nicka, zapłacili Ci czy robisz to za darmo ?

  2. Komuniści z PO brudasy pisze:

    Ale po co kanalizacja deszczowa? PRZECIEŻ ULIC W REGIONIE WPR NIE SPRZĄTA SIĘ WCALE, albo raz do roku !!!
    Obecnie w takim np, Brwinowie zgniłe liście zalegają przy krawężnikach zasłaniając studzienki kanalizacyjne, a być może w niektórych przypadkach już zdążyły pozapychać całą instalacje odwodnieniową

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły