Kolizja w Brwinowie

Brwinów

Na ul. Powstańców Warszawy w gminie Brwinów doszło do groźnie wyglądającej kolizji. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Do zdarzenia doszło przed godzina 9.00 na ul. Powstańców Warszawy w gminie Brwinów. Zderzyły się dwa samochody osobowe. – Kierująca mercedesem wjechała w kałużę i straciła panowanie nad samochodem. Jej auto uderzyło w jadący z przeciwnej strony pojazd marki suzuki – poinformowała nas kom. Karolina Kańka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie. – na szczęście nikomu nic się nie stało. Zdarzenie zakończyło się mandatowo. Kwalifikujemy je jako kolizję – dodała.

Na miejscu nie ma utrudnień w ruchu.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 6

6 odpowiedzi na “Kolizja w Brwinowie”

 1. Kierowca pisze:

  Gratulacje, droga do d…., rozwalasz samochód sobie i komuś, mało co życia nie tracisz i nie zabijasz kogoś, a policja Ci mandat daje!

  • Nmzis pisze:

   Jaka trzeba byc ofermą by stracic panowanie po wjwchaniu w kałuże..mandat to malo , prawko odebrac za nieudolność

   • obecna... pisze:

    Biedaczka nie wie, że jeżeli powstała kałuża to grunt jest twardy, zmniejszyć bieg i jechać…szkoda samochodów

  • X pisze:

   Skoro droga do dupy to tym bardziej nie powinna wpaść.
   Jak mnie to rozwala. Jak jadę 120 w zabudowanym gdy mam doskonała widoczność i wiem, ze nikomu nie zagrażam chocby miał sklonnoaci samobujcze i probował sie zabic o moj samochód, to drzeci e swoje parszywe mordy, ze morderca. Baba jedzie nie panuje nad samochodem i nagle biedna poszkodowana. Szkoda ze za kolizje jest tylko 1500 zł. 99,9% przekroczeń predkosci konczy sie ezybciej pokonaną trasą. 100% takich zdarzen konczy sie kolizja lub wypadkiem, za to powinien byc przynajmniej 10 razy wyższy mandat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły