Kolizja na trasie S2

Region

Zdarzenie miało miejsce po godzinie 8:00 na trasie S2 na wysokości schroniska na Paluchu na jezdni w kierunku węzła Opacz.

Na miejscu zderzyły się aż trzech samochodów: osobowych Audi i Toyoty oraz dostawczego Volkswagena. Jak doszło do zdarzenia? Okazuje się, że na trasie doszło do najechania na tył.

Doszło do zderzenia przez najechanie na tył trzech pojazdów tj. osobowych Audi i Toyoty oraz osobowego Volkswagena.

Uczestnicy zdarzenia byli badani na miejscu przez Zespół Ratownictwa Medycznego, jednak nikt nie wymagał hospitalizacji.

Na miejscu oprócz pogotowia pracują strażacy i policjanci.

Za zdjęcia dziękujemy Wawa Hot News 24

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Kolizja na trasie S2”

  1. Jurek pisze:

    Uważam że za taki wypadek czyli nie zastosowanie się do przepisów i bezpieczeństwa na drodze czyli odstępów między pojazdami trzeba stworzyć jakiś sposób na rekompensaty dla kierowców którzy stracili czas i paliwo przez debila który się spieszył,bo że on mandat dostanie który przejdzie na skarb państwa co z tego ma kierowca który stał w korku. Kierowca zawodowy ma straty bo może nie zdązyć żeby go rozładowali i i zwykły kierowca nie zdązy do pracy lub odebrać dziecko z przedszkola,co innego zdarzenia losowe ale bezmyślnie łamanie przepisów to surowa kara

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły