Kolizja na przejeździe w Nowej Wsi

Ok. godz. 10.00 na przejeździe kolejowym między Komorowem a Nową Wsią doszło do kolizji. Będą utrudnienia w ruchu WKD.

Informację dostaliśmy na naszą redakcyjną skrzynkę. Ok. godz. 10.00 doszło do kolizji – kolejka WKD jadąca w stronę Nowej Wsi z Komorowa wjechała w auto na przejeździe kolejowym. Na szczęście nie ma poszkodowanych.

Warszawska Kolej Dojazdowa opublikowała w tej sprawie komunikat – Warszawska Kolej Dojazdowa uprzejmie informuje, że z powodu kolizji pociągu z samochodem osobowym mogą występować opóźnienia.

Na miejsce udał się patrol policji.

Za zdjecia dziękujemy czytelnikowi Danielowi.

[AKTUALIZACJA]
– Na miejsce kolizji został wysłany patrol policji. Zarówno maszynista, jak i kierowca toyoty byli trzeźwi. Powodem kolizji było niezastosowanie się do przepisów kierowcy auta. Mężczyzna został ukarany mandatem – informuje nas asp. sztab. Monika Orlik z KPP w Pruszkowie.

Na miejscu działała straż pożarna. Miejsce kolizji zostało uporządkowane, ruch kolejek przywrócono.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 15

15 odpowiedzi na “Kolizja na przejeździe w Nowej Wsi”

 1. Tomek pisze:

  Mam nadzieję, że kierowca od razu stracił lejce i otrzymał dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych i niemechanicznych

 2. Az pisze:

  Raz dwa można udrożnić przejazd. Po pierwsze zrobić zdjęcia potem wycofać pociąg do tyłu a na końcu lawetą zabrać samochód na parking policyjny.

 3. Bla bla pisze:

  Kolejny geniusz za kierownicą. Można sobie wiele rzeczy przeszczepić, ku radości nie tylko kobiet, ale niestety mózgu się nie da…

 4. Anonim pisze:

  Czyli podsumowując, nieprawdą jest, że pociąg wjechał w osobówkę, tylko osobówka zajechała drogę i doprowadziła do kolizji.
  To ważne żeby podawać właściwy powód wypadku/kolizji bo potem nieudacznicy podobni do sprawcy kolizji sugerują, że coś takiego jak wymuszenie nie istnieje a jedyną drogą jest dalsze obniżanie prędkości, a wypadków jak nie było mniej tak nie ma.

 5. Pogarda dla nieudaczników pisze:

  Widocznie trzeba ograniczyć prędkość poruszania się przejazdów kolejowych w Polsce żeby nawet największą ofiara losu która nigdy nie powinna mieć prawa jazdy była w stanie sobie poradzić z tą przeszkodą. W końcu po co mieć bezwypadkowy profesjonalistów na drogach jak można wpuścić morderców drogowych dla ktorych nawet stojący i nieruchomy obiekt jakim są tory jest zbyt szybki i nieprzewidywalny… czy już zapadła decyzja o zwiększeniu liczy fotoradarów żeby biedny poszkodowany nieudacznik który kierował tym złomem i spowodował kolizję mógł się czuć bezpiecznie (a nawet jak nie czuć bezpieczniej to żeby szybcy i bezwypadkowi kierowcy ktorzy w zyciu nie będą mieli takiego wypadku zabulili na pokrycie jego szkód)?
  Jakby mandat za takie zdarzenie wynosił 25 tyś + konieczność zapłaty odszkodowania osobom, ktore przez niego straciły czas oraz pokrycia im kosztów wezwania taksówek itd. to czlowiek by się zastanowił czy warto. A tak to sprawca tego haniebnego bandytyzmu drogowego zapłacił za całą sprawę takie pieniądze jak bezwypadkowy przez całe życie kierowca, który pojechał trochę szybciej i którego namierzył policjant z krzaków na pustej autostradzie…

 6. brwinek pisze:

  jakim trzeba byc baranem żeby wjechać pod ruszający pociąg ze stacji

 7. Brwinowianin pisze:

  Podczas gdy cały zachodni świat (cywilizowany) korzysta z automatycznego systemu opuszczania rogatek , gdzie nie ma żadnych znaków STOP przed przejazdami kolejowymi , to w Polsce nie potrafią od kilku lat uporać się z sygnalizacją na WKD stawiając znaki STOP przed każdym przejazdem WKD …No jak za króla świeczka . Komedia !!!
  To jak podpisane są umowy, gdzie jest odpowiedzialność wykonawcy ?!

  • Anonim pisze:

   Swietne rozwiązanie, ja będę stał przed szlabanem 10 minut orzed przyjazdem pociągu i 10 minut po, bo jakiś niedorozwinięty kretyn nie mógł poczekać 30 sekund aż pociąg przejedzie… gratuluje logiki.
   A wiesz co robią wypadkowi debile na szlabanach? Omijają je i i tak udaje im się wp…yć pod pociąg.
   Gość powinien zapłacić taką karę, żeby nastepnym razem zachciało mu się obejrzeć w lewo i prawo przed przejazdem i dopiero na podstawie tego co widzi podjąć decyzję czy przejeżdżać.

  • kpt. Nemo pisze:

   „Wycofać do tyłu ’ ???
   A da się wycofać do przodu?

 8. Tosia pisze:

  Ten kierowca to chyba był niewidomy

 9. Polka pisze:

  Kolejka nie wjechała w auto a odwrotnie.

 10. cyborg pisze:

  A mówiła mama – nic na siłę, ale się musiał wepchać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły