Kolejny powrót zimy

Region

Choć zalegające przez wiele tygodni hałdy śniegu wreszcie stopniały tonajprawdopodobniej śnieg ponownie zawita na nasze podwórka. Najbliższy tydzień będzie nie tylko mroźny, ale i śnieżny.

Każdego ranka za oknem wita nas piękne słońce, niestety obecnie oznacza ono mróz i zimno. W ciągu najbliższych dni aura pogodowa ulegnie zmianie. Już w weekend synoptycy zapowiadają powrót zimy. Termometry wskażą zaledwie kilka kresek poniżej zera, ale pojawia się również dość obfite opady śniegu.

Kolejny tydzień nie powinien raczej przynieść znacznej poprawy. Dalsze opady śniegu i temperatura spadająca nawet do – 10 stopni Celsjusza w nocy. Niestety takie prognozy zwiastują, że pierwszy dzień kalendarzowej wiosny przywita nas jeszcze zimową aurą.

Tegoroczna zima jest jedną z najzimniejszych i najbardziej śnieżnych. Zarówno mrozy i opady śniegu dały się nam mocno we znaki. Niestety na prawdziwą wiosnę przyjdzie nam jeszcze poczekać.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.