Kolejny diler w areszcie

Region

Czerpanie korzyści z handlu środkami odurzającymi jest w Polsce zakazane. W ciągu ostatnich kilku miesięcy coraz częściej słyszymy o zatrzymaniach kolejnych osób związanych z tym procederem.

W poniedziałek, 11 stycznia grodziscy policjanci otrzymali informację, że 22-letni Marcin J. może być zamieszany w handel narkotykami. Funkcjonariusze znaleźli mężczyznę niedaleko jego miejsca zamieszkania. Na widok mundurowych 22-latek chciał ukryć coś w ustach. Okazało się, że był to woreczek z marihuaną.

Policjanci podczas przeszukania mieszkania Marcina J. znaleźli 225 porcji marihuany, ponad 2 gramy amfetaminy i blisko 50 grzybków halucynogennych. Wszystkie narkotyki zostały zabezpieczone. Zatrzymany Marcin J. decyzją sadu spędzi najbliższe trzy miesiące w areszcie. Za posiadanie i handel narkotykami 22-letek może zostać skazany nawet na 10 lat pozbawienia wolności.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.