Kolejny sklepowy złodziej w rękach policji

Raszyn

Policjanci z komisariatu w Raszynie zatrzymali 28-latka, który z jednego ze sklepów ukradł perfumy. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Pod koniec kwietnia policjanci z raszyńskiego komisariatu otrzymali informacje o kradzieży markowych perfum w jednej z drogerii w miejscowości Janki. Wartość skradzionego mienia wyniosła ponad 800 zł. Od tego czasu mężczyzna nie odwiedzał drogerii nie chcąc być rozpoznanym.

Funkcjonariusze prowadzili szereg czynności, których celem było ustalenie i zatrzymanie złodzieja. 28- latek myśląc, że jest bezkarny, spokojnie siedział sobie w domu, kiedy do drzwi mieszkania zapukali policjanci.

Zapis monitoringu w drogerii jednoznacznie potwierdził sprawstwo zatrzymanego, który po usłyszeniu zarzutu przyznał się do popełnienia przestępstwa.

Grozi mu teraz kara pozbawienia wolności nawet do 5 lat. Sprawę nadzoruje Prokuratura Rejonowa w Pruszkowie.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Kolejny sklepowy złodziej w rękach policji”

  1. Wilq pisze:

    Dlaczego nie podajecie narodowości tego bydła? Głupio się Tera przyznać, kogo wpuściliscie do kraju?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły