Kolejny przetarg na Centrum Opiekuńczo-Mieszkalne w Regułach

Michałowice

Tylko do 6 grudnia michałowicki urząd czeka na oferty wykonawców Centrum Opiekuńczo-Mieszkalnego w Regułach. To drugi przetarg w tej sprawie.

Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i budowa budynku Centrum opiekuńczo – mieszkalnego. Zamówienie obejmuje opracowanie kompleksowej dokumentacji projektowej, uzyskanie kompletu uzgodnień oraz warunków technicznych, uzyskanie pozwolenia na budowę i wykonanie budynku wraz z uzbrojeniem i zagospodarowaniem terenu – czytamy w dokumentacji przetargowej. Centrum ma zostać wybudowane w Regułach nieopodal skrzyżowania ul. Kuchy z Przytorową, tuż za komisariatem policji.

Budynek, według warunków zabudowy, ma zostać wybudowany w technologii prefabrykowanego szkieletu drewnianego, dzięki czemu będzie on bardziej enegrooszczędny. Przewidziano tam miejsce dla 20 osób: 14 osób na pobyt dzienny, 6 – na stały. Budynek będzie podzielony na dwie części: wspólną i mieszkalną. Wszystkie pomieszczenia mają być przystosowane dla osób z niepełnosprawnościami oraz wyposażone w system monitorująco-alarmujący i przyzywowy.

Całkowita powierzchnia zabudowy ma wynosić 567 mkw, a powierzchnia użytkowa – 485 mkw.
Poza samym budynkiem, wykonawca zrealizuje zagospodarowanie terenu. Pojawi się tam nowe oświetlenie, latarnie, instalacja wodno-kanalizacyjna itd.

Na realizację zadania wykonawca będzie miał 70 tygodni od dnia podpisania umowy.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.