Kolejni zatrzymani na koncie pruszkowskich policjantów

Pruszków

Policjanci z pruszkowskiej komendy zatrzymali kolejne osoby poszukiwane przez sąd. Po wykonaniu wszystkich niezbędnych czynności zostały one przekazane do dyspozycji sądu i trafiły do Aresztu Śledczego Warszawa Służewiec.

Do zatrzymań przyczyniły się działania ukierunkowane na zatrzymanie osób poszukiwanych. Dzięki wnikliwej pracy dotarli do nich, zatrzymali i oddali do dyspozycji sądu.

Pierwszy z nich został zatrzymany we wtorek, 30 sierpnia. Jak relacjonuje asp. sztab. Edyta Bednarczyk z Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie – na terenie powiatu pruszkowskiego funkcjonariusze dokonali zatrzymania 58-latka, który poszukiwany był przez Sąd Rejonowy w Pruszkowie nakazem doprowadzenia.

Mężczyzna został doprowadzony do pruszkowskiej komendy, a następnie został osadzony w Areszcie Śledczym Warszawa Służewiec. Odbędzie tam karę 45 dni pozbawienia wolności w związku z naruszeniem ustawy o ochronie zwierząt.

Drugi zatrzymany to 34-letni mieszkaniec powiatu pruszkowskiego. Został skazany na 90 dni za uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego. Po zatrzymaniu przez funkcjonariuszy został doprowadzony do aresztu.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 3

3 odpowiedzi na “Kolejni zatrzymani na koncie pruszkowskich policjantów”

 1. kurka wodna pisze:

  u mnie w rodzinie mają takie sposoby na bezpańskie psy, że podłączają pod klamry do prądu i już
  A w Chinach je się psy.
  A w sajgonkach też być może zjadamy psy
  To by musieli całe Chiny do więzienia na 45 dni wsadzić

  • Koniec swiata pisze:

   Wracaj już z przepustki na Tworki i kontynuuj leczenie dla dobra Twojego i Twojej rodziny.

  • Xiao7 pisze:

   Nie w Chinach tylko Wietnamie. To właśnie popularyzacja wietnamskiego jedzenia w Azji przyczyniła się do tego że teraz wszyscy powtarzają błędną informację. A wyszko przez to że jak ktoś ma „skośne oczy” to od razu kojarzony jest z Chinami. Nawet jak ktoś jest rdzennym mieszkańcem Grenlandii. W Europie a dokładniej w Szwajcarii też można w okolicach Bożego Narodzenia nabyć potrawy z kota czy psa. No i nie zapominaj że Polacy również w trakcie Okupacji Niemieckiej też jedli takie mięso. Tak ciężko sprawdzić poprawność posiadanych informacji gdy masz dostęp do internetu?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły