Kolejni nietrzeźwi kierowcy zatrzymani

Grodzisk Maz.

Grodziscy policjanci po raz kolejny wyeliminowali nietrzeźwych uczestników ruchu drogowego. Mężczyźni poniosą odpowiedzialność karną.

W sobotę, 16 grudnia grodziscy policjanci, podczas kontroli zatrzymali czterech nietrzeźwych kierowców. Pierwszym był kierowca volkswagena, zatrzymany po spowodowaniu kolizji z rowerzystą i uszkodzeniu znaków drogowych oraz drzew przy drodze w Grzegorzewicach, miał w organizmie prawie 1,5 promila alkoholu. Następnie zatrzymano kierowcę nissana, który także miał 1,5 promila alkoholu w organizmie.

Kierujący suzuki został zatrzymany w Międzyborowie. Badanie wykazało, że miał on 1 promil. W stanie po spożyciu został zatrzymany kierujący oplem kontrolowany w Bożej Woli.

– Zatrzymani przez policjantów kierowcy w najbliższym czasie poniosą odpowiedzialność karną za swoje nieodpowiedzialne zachowanie na drogach. Przypominamy, że kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości jest przestępstwem, za które grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności, utrata prawa jazdy i kara finansowa. Stan po użyciu alkoholu stanowi wykroczenie i również podlega karze – aresztu lub grzywny. Każdy nietrzeźwy kierowca ma zatrzymywane prawo jazdy, a jego pojazd może zostać zabezpieczony na płatnym parkingu depozytowym – dodaje asp. sztab. Katarzyna Zych z Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 4

4 odpowiedzi na “Kolejni nietrzeźwi kierowcy zatrzymani”

 1. Wilku pisze:

  Taplac ryje w lajnie tym lachudrom, niech poczują się jak prawdziwe śmiecie

 2. Wilku pisze:

  Utaplac ryje w lajnie tym lachudrom, niech poczują się jak śmiecie!

 3. Daro pisze:

  Pijoki

 4. Anonim pisze:

  Czy w końcu zabierane są samochody osobom złapanym na jeździe po alkoholu, czy jednak PISiorska władza policzyła że bezpieczeństwo jest mniej cenne od głosów niezadowolonych alkoholików?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły