Kolejni nietrzeźwi kierowcy zatrzymani. Jeden z nich był poszukiwany

Region

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego pruszkowskiej komendy zatrzymali nietrzeźwych kierujących. Jeden z kierowców miał 0,5 promila alkoholu, drugi z mężczyzn jechał rowerem i miał 2,5 promila, a co więcej był poszukiwany.

Funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali na terenie gminy Michałowice nietrzeźwego kierowcę. 33-latek poruszał się Fordem. Mężczyzna miał 0,5 promila. Drugi kierujący, a dokładniej rowerzysta został zatrzymany w Nadarzynie. Badanie wykazało, że miał 2,5 promila. To jednak nie wszystko. Szybko okazało się, że był poszukiwany przez inną jednostkę celem odbycia kary pozbawienia wolności.

– Po raz kolejny, apelujemy do kierowców, aby nie wsiadali za kierownicę po spożyciu nawet najmniejszej ilości alkoholu. Jazda na „podwójnym gazie” zaburza zdolność do właściwego postrzegania rzeczywistości, co z kolei wpływa na podejmowane decyzje za kierownicą. Niestety, wiele osób wciąż igra z życiem i zdrowiem swoim oraz innych uczestników ruchu drogowego – podkreśla podkom. Edyta Bednarczyk z Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 3

3 odpowiedzi na “Kolejni nietrzeźwi kierowcy zatrzymani. Jeden z nich był poszukiwany”

  1. Czeri pisze:

    Trzeba edukować społeczeństwo w szkołach czy w pracy BHP ma się w życiu codziennym a Policja ma takie środki by móc edukować.

  2. Wilku Starszy pisze:

    Utaplac im ryje w lajnie, lachudrom!

  3. Anonim pisze:

    Pora żeby wprowadzić limit promili dla pieszych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły