Kolejne utrudnienia w ruchu w Grodzisku

Grodzisk Maz.

Prace na obwodnicy Grodziska Mazowieckiego dobiegają końca. Urząd informuje o utrudnieniach i tymczasowej organizacji ruchu.

Budowa zachodniej obwodnicy Grodziska Mazowieckiego wchodzi w kolejny etap. Magistrat informuje o tymczasowej organizacji ruchu. W tym czasie rozpoczną się roboty drogowe, dzięki którym obwodnica będzie włączona w węzeł autostradowy. Jak będzie poprowadzono objazdy?

Ruch będzie odbywał się w obu kierunkach przez ul. Logistyczną. Tymczasowa organizacja ruchu obowiązuje do odwołania – informują urzędnicy z Grodziska.

Zakończenie budowy obwodnicy zaplanowano na listopad. Na grudzień zaś zaplanowano odbiory. Wartość całej inwestycji wynosi 152,8 mln zł, z czego 119,6 mln zł to dofinansowanie ze środków unijnych, a dofinansowanie ze środków państwa – 17,5 mln zł.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.