Kolejne utrudnienia na WKD

WKD

Budowa drugiego toru do Grodziska trwa. Przewoźnik informuje o kolejnych utrudnieniach w kursowaniu pociągów.

Utrudnienia zapowiadane przez WKD są spowodowane kolejnym etapem robót przy budowie drugiego toru do Grodziska Mazowieckiego. W dniach od 24 do 26 października wystąpią ograniczenia całodobowe: od 8.45 24 października do 26 października do godz. 20.00. Wówczas na trasie Grodzisk Mazowiecki Radońska – Podkowa Leśna Główna zostanie wstrzymany ruch kolejek. Jest to spowodowane potrzebą wykonania tymczasowej niwelety istniejącego toru i uwzględnienie tego toru w przejazdach w Podkowie Leśnej (ul. Zachodnia/Parkowa) i Milanówku (ul. Średnia).

Dodatkowo od poniedziałku, 24 października od godz. 8.45 do odwołania przystanek Podkowa Leśna Zachodnia będzie wyłączony z użytkowania. WKD planuje znów uruchomić stację, gdy zostanie oddany do użytku nowy peron zlokalizowany przy budowanym torze do Grodziska. Przystanek ten będzie objęty Zastępczą Komunikacją Autobusową. Po wznowieniu kursowania pociągów będą one przejeżdżać tam bez zatrzymania.

Więcej informacji znajdziecie tutaj.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 4

4 odpowiedzi na “Kolejne utrudnienia na WKD”

 1. Wiesław pisze:

  Prawdziwe utrudnienia w związku z budową toru doświadczają mieszkańcy graniczący przez miedzę z linią WKD, … hałas, smród spalin, tumany kurzu i ,,trzęsienie ziemi,, wywoływane przez palownice do palowania fundamentów słupowych . Co na to inwestor?

  • Platon pisze:

   Że dla dobra innych trzeba pocierpieć

   • Xiao Ciao 7 pisze:

    Dokładnie, co za tepak i samolub do tego. Ciesz się ze mieszkasz w willi z ogrodem, a nie w klitce w bloku. Za kilka miesięcy skoncza i znów będziesz miał spokój. A cała społeczność zyska komfort. Nie pozdrawiam!

  • dima pisze:

   A inwestor na to, jak na lato

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły