Kolejne utrudnienia na linii WKD

Region

Prace związane z budową II toru WKD między Podkową Leśną a Grodziskiem Mazowieckim mocno dają się we znaki podróżnym. Najbliższe utrudniania zapowiadane są na nadchodzącą środę.

Pasażerowie WKD muszą uzbroić się w cierpliwość ponieważ budowa drugiego toru o Grodziska Mazowieckiego niedawno wystartowała i ma zakończyć się dopiero pod koniec przyszłego roku. W tym czasie konieczne jest przeprowadzenie prac, które wymaga wstrzymania ruchu na odcinki między Podkową a Grodziskiem.

W nadchodzącym tygodniu ruch pociągów normalnie będzie odbywa się tylko w poniedziałek, wtorek i weekend. Natomiast od środy do piątku z ruchu wyłączony zostanie odcinek miedzy Podkowa Leśną a Grodziskiem Mazowieckim.

W środę ostatni kurs na powyższej trasie odbędzie się o godz. 8.45. Ruch zostanie wznowiony w piątek o godz. 20.00. W tym czasie na powyższym odcinku będzie kursować zastępcza komunikacja autobusowa.

Przypominamy, że podróżni korzystający z zastępczej komunikacji autobusowej musza mieć przy sobie ważny bilet WKD. W autobusach nie można kasować biletów, wiec należy jest „skasować” ręcznie – należy wpisać dokładną datę i godzinę. W autobusach komunikacji zastępczej nie ma możliwości zakupu biletu WKD

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.