Kolejne murale w Grodzisku FOTO

Ulice Grodziska Mazowieckiego są pełne kolorów. To za sprawą murali, których jest tam całkiem sporo. W ostatnim czasie dołączyły do nich dwa nowe.

Murale coraz częściej upiększają ulice miast. Niektóre upamiętniają wyjątkowych mieszkańców lub wydarzenia związane z miejscowością, niektóre pokazują miasta w pigułce z ich charakterystycznymi punktami, a jeszcze inne – są po prostu ciekawymi obrazami urozmaicającymi miejski krajobraz.

W Grodzisku Mazowieckim już na wjeździe można zauważyć murale. Tym razem pojawił się na transformatorze przy ul. Emilii Plater. Ponieważ znajduje się on nieopodal Stawów Walczewskiego, namalowano na nim aktywności związane z odpoczynkiem nad wodą – plażowania, zabaw i sportów wodnych. Dzięki nim szara kostka zmieniła się w barwną ozdobę okolicy.

Drugi mural powstał przy przystanku WKD Radońska. Przedstawia on godła GKS Pogoń Grodzisk Mazowiecki i Legii Warszawa.

Nowe malowidła spotykają się z też dużym entuzjazmem ze strony grodziszczan. Stworzono także mapę TRInO (Turystyczno-Rekreacyjna Impreza na Orientację), na której oznaczono murale w Grodzisku. To doskonały pomysł na wycieczkę rowerową lub spacer na wiosenne weekendy lub popołudnia.
Jak Wam się podobają nowe murale w Grodzisku?

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

jacuzzi ogrodowe