Kolejne dofinansowania dla Nadarzyna

Nadarzyn

Gmina Nadarzyn otrzymała kolejne pieniądze z Urzędu Marszałkowskiego w ramach programu Lider – Lokalnej Grupy Działania Nadarzyn – Raszyn – Michałowice. Dzięki temu na ternie gminy zostaną zrealizowane cztery niewielkie, ale ważne dla mieszkańców inwestycje.

O jakich zadaniach tu mowa? Pierwsze z nich to budowa placu zabaw dla… psów. Miejsce do zabawy dla naszych czworonożnych przyjaciół powstanie na działce w pobliżu Pastewnika. Kolejne to zakup nagłośnienia i programy senioralne. Nagłośnienie posłuży m.in. do organizacji „fajfów”, czyli potańcówek na świeżym powietrzu. Za te trzy zadania odpowiedzialne będzie Stowarzyszenie Seniorów Gminy Nadarzyn.

Czwarte zadanie to prezent dla najmłodszych mieszkańców gminy. Chodzi tu oczywiście o budowę placu zabaw dla dzieci w miejscowości Urzut. Ten powstanie już w przyszłym roku.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 4

4 odpowiedzi na “Kolejne dofinansowania dla Nadarzyna”

 1. Wito pisze:

  Dziękuję rząd PIS i Nowy Ład!

 2. Z Kajetan pisze:

  Dziurawe drogi ,balagan,podtop przy każdym większym deszczu.Ale na plac zabaw dla psów jest.Gratuluje pomysłu.

 3. Z Kajetan pisze:

  Dziurawe drogi ,balagan,podróży przy każdym większym deszczu.Ale na plac zabaw dla psów jest.Gratuluje pomysłu.

 4. Mieszkaniec 112 pisze:

  Serio plac zabaw dla psów? Po deszczach pozalewane działki. Drogi do remontu. A pieniądze wydaje się na plac zabaw dla psów. Żenada!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły