Kolejna debata o bezpieczeństwie – tym razem w Piastowie

Piastów

23 czerwca odbędzie się kolejne spotkanie z mieszkańcami z cyklu „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie”. Do debaty tym razem zaproszeni są mieszkańcy Piastowa.

Najbliższe spotkanie z cyklu „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ” odbędzie się 23 czerwca o godz. 18.00 w budynku MOSiR przy al. Tysiąclecia 1 w Piastowie. Podczas zebrania podsumowana zostanie zeszłoroczna debata, a potrzeby i oczekiwania społeczne w sprawie poprawy bezpieczeństwa. To także forum wymiany informacji z mieszkańcami na temat zagrożeń, co przyczyni się do ich eliminowania.

– Tematem spotkania będzie poczucie bezpieczeństwa w miejscu zamieszkania i w miejscu publicznym, zagrożenie przestępczością z uwzględnieniem kategorii przestępstw najbardziej uciążliwych społecznie, bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego, a także problemy mieszkańców zdiagnozowane na podstawie „Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa” oraz priorytetowe działania dzielnicowych – informuje asp. sztab. Monika Orlik z KPP w Pruszkowie.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.