Kierowca z zakazem, pasażer z narkotykami

Region

Policjanci z Ożarowa Mazowieckim uniemożliwili dalszą jazdę kierowcy hondy. Okazało się, że mężczyzna nie powinien wsiadać za kierownicę.

Policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego komisariatu w Ożarowie Mazowieckim zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę hondy. Interwencję przeprowadzili w Konotopie. W jej trakcie, po sprawdzeniu w policyjnych systemach informatycznych, okazało się, że mężczyzna nie powinien wsiadać za kierownicę.

– Obowiązywał go dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów. Dodatkowo badanie narkotesterem wykazało obecność narkotyków w jego organizmie. Natomiast pasażer posiadał amfetaminę, marihuanę oraz mefedron. Obaj mężczyźni usłyszeli już zarzuty – informuje podinsp.. Ewelina Gromek-Oćwieja, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego.

Teraz za swoje zachowanie odpowiedzą przed sądem. Czynności w tej sprawie nadzoruje Prokuratura Rejonowa w Pruszkowie.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Kierowca z zakazem, pasażer z narkotykami”

  1. Biomasa pisze:

    Naprawdę zastanawia mnie, jaką sieczkę w mózgu trzeba mieć, by odwalać takie numery. Dorosłe chłopy 🫣

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły