Kierował po amfetaminie, bo po niej lepiej się czuje

Pruszków

Dzielnicowi z pruszkowskiej komendy zatrzymali mężczyznę, który kierował po zażyciu amfetaminy. 31-latek miał tez przy sobie środki odurzające.

W trakcie codziennego obchodu dzielnicowi z pruszkowskiej komendy zwrócili uwagę na kierowcę jednego z samochodów. Niezwłocznie zatrzymali kierowcę Forda do kontroli. Ich podejrzenia okazały się trafne, okazało się, że 31-latek jest pod wpływem środków odurzających. Mężczyzna sam przyznał się do zażycia amfetaminy. Jak sam stwierdził „dobrze się po niej czuje i nie jest zmęczony”.

W trakcie dalszych czynności służbowych policjanci znaleźli woreczek foliowy z białą zbryloną substancją. Po badaniu narkotestem okazało się, że to amfetamina. – Mężczyzna usłyszał już zarzut popełnienia przestępstw, do czego przyznał się. Grozi mu teraz kara nawet do 5 lat pozbawiania wolności – informuje asp. sztab. Monika Orlik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 3

3 odpowiedzi na “Kierował po amfetaminie, bo po niej lepiej się czuje”

 1. Matka pisze:

  I Bardzo dobrze!!Brawa dla Policji 👍👍

 2. Czeri pisze:

  To jest tak, że kawa i inne środki pobudzają ewentualnie można też brać pod uwagę alkohol lecz niestety to jest złe chciałbym nazwać to sposób, że to uzależnia.
  Organizm ludzki powinien się zregenerować i odpocząć a jeśli chcesz więcej o tym wiedzieć skontaktuj się z lekarzem.
  Najlepszym sposobem jest edukować społeczeństwo pracującym w zawodzie ponieważ oni dysponują większą wiedzą zarówno też doświadczeniem.
  Kiedyś powiedziałbym, że wszyscy byli źli na Policje no niestety prawda jest taka, że to ludzie są dobrzy i źli natomiast zawód nie a większość ludzi pracuje dla zawodu by Polska ta Polska o którą walczyli Nasi i Nasz żołnierki, żołnierze i Ci którzy o nią walczyli stała się lepszą rzeczywistością jak i codziennością dla Nas i Ci którzy w niej mieszkają.
  Motywacje włącz nie tylko dla siebie ale i dla każdego człowieka.

 3. Mariusz pisze:

  czy to ktoś z „progresywnych” wyborców?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły