Kiermasz Wyrobów Regionalnych w Centrum Maximus

Region

W sobotę i niedzielę, 27 i 28 marca, w hali D Centrum HandlowegoMaximus w Nadarzynie, odbędzie się Wielkanocny Kiermasz Wyrobów Regionalnych. 

W tej edycji wystawcy, producenci wyrobów regionalnych zaoferują oryginalne specjały na świąteczny Wielkanocny stół  przygotowane według tradycyjnych receptur. Każdy odwiedzający kiermasz będzie mógł tu również kupić typowe Wielkanocne ozdoby.

Kiermasz to idealna propozycja przed Świętami, kiedy poszukujemy przede wszystkim produktów naturalnych, ekologicznych i przygotowywanych według dawnych polskich receptur. Doskonałe do podania na świąteczny stół będą tu różnego rodzaju tradycyjnie robione szynki, mięsa i kiełbasy. Wielbiciele słodkości będą również mieli okazję znaleźć także coś dla siebie i kupić wiele rodzajów świątecznych mazurków, bab i innych wspaniałych ciast przygotowanych wg tradycyjnych staropolskich receptur. Dodatkowo, Klienci znajdą na Kiermaszu wiele gatunków doskonałego ekologicznego pieczywa, oleje ekologiczne, smakowity tradycyjnie przygotowany smalec, różnego rodzaju sery.  

Dodatkową atrakcją będzie możliwość zakupienia palemek świątecznych tuż przed Niedzielą Palmową oraz ręcznie malowanych pisanek.

Kiermasz Wyrobów Regionalnych to akcja cykliczna, która odbywa się w Centrum Maximus od dwóch lat. Więcej na www.maximuscenter.pl

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Najczęściej komentowane

Pruszków ma nowego prezydenta

Pruszków / Wybory 2024
60

Bąk kontra Makuch

Pruszków / Wybory 2024
18

Wyborcza dogrywka przed nami

Region / Wybory 2024
10
Grill gazowy