Kiedy na twojej ulicy będzie jaśniej?

Region

Kilka dni temu pisaliśmy o modernizacji oświetlenia. Udało nam się dotrzeć do harmonogramu prac.

Zgodnie z nim obecnie modernizacja oświetlenia powinna przebiegać na ulicy Czarnieckiego na Malichach od skrzyżowania z Raszyńską na południe. Poza tym pracowników firmy Święcki, która przeprowadza remont, można spodziewać się na ulicy Pływackiej na Gąsinie oraz na osiedlu Staszica w okolicach ul. Dobrej 16 i 18.

Na dni 16-30 kwietnia przewidziano prace na Narodowej, Górnej, Prusaka, Miodowej, Mickiewicza, Przedszkolnej, Powstańców, Parkingowej, Polnej oraz części Lipowej i Komorowskiej. W przyszłym tygodniu ma być modernizowane także oświetlenie na ścieżce rowerowej wzdłuż ul. Brzozowej oraz przy ul. Kosynierów na Ostoi.

W kolejnych miesiącach modernizacja przewiduje prace w różnych częściach miasta. Niestety harmonogram nie został podzielony według dzielnic, ale według niewielkich obszarów wewnątrz miasta. Według planu wymiana oświetlenia zakończy się w październiku pracami na osiedlu Prusa, w okolicy ul. Wokulskiego oraz w okolicach ul. Srebrnej na Śródmieściu.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Najczęściej komentowane

Pruszków ma nowego prezydenta

Pruszków / Wybory 2024
60

Bąk kontra Makuch

Pruszków / Wybory 2024
18

Wyborcza dogrywka przed nami

Region / Wybory 2024
10
Grill gazowy