Kiedy „wróci” ciepła woda?

Pruszków

Od soboty 6 sierpnia mieszkańcy Pruszkowa i okolic są pozbawieni ciepłej wody. Kiedy PGNIG Termika przywróci dostawy?

PGNiG Termika w pruszkowskiej elektrociepłowni musiała wykonać prace remontowe. Na czas robót konieczne było odcięcie dostaw ciepła, a co za tym idzie również ciepłej wody.

Dostaw ciepłej wody zostali pozbawieni mieszkańcy Pruszkowa, Piastowa, osiedla domów jednorodzinnych „Ostoja” w Komorowie oraz osiedla „Parzniew” w gminie Brwinów.

Planowo PGNiG Termika zapowiedziała, że dostawa ciepłej wody zostanie przywrócona w piątek 12 sierpnia o godz. 14.00.

Postanowiliśmy sprawdzić, czy remont nie ma opóźnień. Dla wszystkich mieszkańców mamy dobre wieści. – Remonty już się zakończyły. Teraz trwa proces uruchamiania sieci – poinformowało nas Centrum Prasowe PGNiG Termika.

Jest więc szansa, że ciepła woda w kranach pojawi się wcześniej niż zakładano.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 5

5 odpowiedzi na “Kiedy „wróci” ciepła woda?”

 1. Polka pisze:

  Jest godzina 19:53 ,a ciepłej wody nie ma. ADM odsyła do ciepłowni. A ciepłownia milczy. Telefon 993 to nie ten do awarii ciepłowniczych. Zupełnie jak z sytuacją na Odrze. Tylko kogo zdymisjonować.

 2. Graża pisze:

  No i gdzie ta ciepła woda?! Od godziny powinna być, a ni ma.

 3. Q pisze:

  Zepsuł mi sie kocioł gazowy ponad miesiąc temu i nie mogę się doprosić o reperację. Czajniczek gorącej wody, miska, minimum zużytej wody. Można ? Można. Czasami ludziom przydałoby się trochę pożyć jak za dawnych czasów. Może zaczeliby mniej trwonić wody, ciepła i w ogóle żyć oszczędniej.

 4. Loleks42 pisze:

  Taaa co roku remont albo awaria, co roku…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły