Kiedy startują baseny w Strzeniówce?

Nadarzyn

Kompleks letnich basenów w Strzeniówce (gm. Nadarzyn) co roku cieszy się ogromną popularnością wśród mieszkańców naszego regionu. Jednak na otwarcie basenów trzeba jeszcze poczekać.

Prognozy pogody na najbliższe tygodnie zapowiadają piękną pogodę i wysokie temperatury. Dodatkowo zbliża się długi majowy weekend, więc  wiele osób szuka rodzinnych atrakcji w regionie. Jednym z najchętniej odwiedzanych miejsc w upały w naszym regionie jest kompleks basenów letnich w Strzeniówce. Niestety jeśli liczycie na to, że w tych basenach popluskacie się w najbliższe tygodnie to nic z tego. Kompleks letnich basenów w tym roku zacznie działać dopiero 12 czerwca. Nie jest to nic nadzwyczajnego, bowiem w poprzednich latach nadarzyńskie baseny również startowały w połowie czerwca.

A jakie atrakcje będą czekać na gości? W skład kompleksu basenów wchodzą dwa baseny zewnętrzne, brodzisk dla dzieci, wodny plac zabaw, zjeżdżalnia, boiska do siatkówki plażowej i piłki nożnej. Dodatkowo jest tu sporo miejsca do „plażowania”. Cały kompleks uzupełniają również szatnie, szafki depozytowe. Warto zaznaczyć, że z basenów mogą korzystać również osoby z ograniczeniami ruchowymi.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 4

4 odpowiedzi na “Kiedy startują baseny w Strzeniówce?”

 1. Kurczak blady pisze:

  To jest jedyna inwestycja jaką może się pochwalić z Zoliński.Dobrze że jeszcze działają te baseny, chociaż dwa miesiące w roku, przy tej nędzy w Nadarzynie to luksus całą gębą

 2. Mafija pisze:

  Nadarzyn to stan umysłu

 3. Jan pisze:

  Wszystko fajnie, tylko te ceny…

 4. Beata pisze:

  Wszystko super tylko szkoda że pracownicy nie znają znaczenia Jakuzi.Kolejki po 40/50 min wchodzi 10osób w tym 8dzieci które” pomagają „w relaksie innym.Jakuzi to miejsce relaksu i raczej dzieci nie powinny korzystać z tej atrakcji,zwłaszcza że mają super baseny do dyspozycji.Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły