Katastrofa: w piątek pogrzeb mieszkańca Brwinowa

Region

W piątek 16 kwietnia odbędzie się pogrzeb Stanisława Komorowskiego, mieszkańca Brwinowa, który zginął 10 kwietnia w katastrofie lotniczej pod Smoleńskiem.

Msza żałobna w katedrze polowej Wojska Polskiego przy ul. Długiej w Warszawie rozpocznie się o godz. 13.30. Potem trumna z ciałem Stanisława Komorowskiego zostanie przewieziona na Stare Powązki, gdzie zostanie złożona w grobie.

Stanisław Komorowski był podsekretarzem stanu w Ministerstwie Obrony Narodowej. Zajmował się m.in. negocjacjami w sprawie tarczy antyrakietowej. Wcześniej pracował na stanowisku podsekretarza w Ministerstwie Spraw Zagranicznych.

W środę o godz. 9.00 w katedrze polowej Wojska Polskiego zostanie odprawiona Msza Święta za duszę zmarłego Artura Francuza, oficera BOR, który mieszkał w gminie Michałowice.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.