Karygodne! Pijana matka na placu zabaw

Region

We wtorek po południu, w Pruszkowie, policjanci zatrzymali kobietę, która nieprzytomna leżała na placu zabaw. O pomoc wołał jej syn. Zwyrodniała matka była pijana.

Policjanci po otrzymaniu zgłoszenia, udali się na miejsce. Znaleźli tam  leżącą pijaną kobietę i 10-latka, który wołał o pomoc. Dziecko oddano pod opiekę sąsiadki, która miała zająć się nim do czasu powrotu ojca z pracy.

Matka trafiła na komendę. Tam zbadano ją alkomatem. Urządzenie wskazało 1,86 promila. Kobieta została zatrzymana. Grozi jej do 5 lat więzienia za narażenie dziecka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu.

Kobieta znana jest policji z wcześniejszych tego typu przestępstw. Kilka lat temu odebrano jej i mężowi trójkę dzieci i umieszczono w placówce opiekuńczo-wychowawczej. Powodem było nadużywanie alkoholu przez rodziców. Jedno z dzieci, właśnie 10-letni syn przebywa obecnie na przepustce. Stąd był pod opieką zwyrodniałej matki.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.