Karambol w centrum Pruszkowa

Region

13 stycznia okazał się pechowy dla kilku właścicieli aut parkujących na ul. Kościuszki w Pruszkowie.

Około godz. 16:00 kierowca samochodu osobowego marki Audi nie dostosował prędkości do panujących na drodze warunków i staranował pięć innych aut, prawidłowo zaparkowanych na chodniku w okolicach urzędu pocztowego. Uszkodzenia parkujących samochodów były dość poważne. Na miejsce wypadku przybyły straż pożarna, policja i służby drogowe. Sprawcę wypadku z obrażeniami głowy odwieziono do pruszkowskiego szpitala powiatowego. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Wypadek spowodował duże utrudnienia w ruchu samochodowym w centrum Pruszkowa z powodu wyłączenia fragmentu ulicy Kościuszki od miejsca wypadku do ul. Szopena. Kierowcy jadący w kierunku stacji PKP byli kierowani przez policjantów w wąską i nieodśnieżoną ul. Drzymały, która po kwadransie zakorkowała się niemal zupełnie.
Usuwanie skutków groźnego wypadku zakończono po godzinie 18.00.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.