Wiadomości
Autor artykułu: AZ | 16 lipca 2020 20:30 |
13Dobra widomość dla mieszkańców Pruszkowa. Kolejne badania czystości wody w Gliniankach Hosera wykazało, że woda jest przydatna do kąpieli.
Przypomnijmy. Pruszkowskie kąpielisko zostało zamknięte 6 lipca po badaniach wody. Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna po badaniach przeprowadzonych 1 lipca wydała decyzję, że woda nie jest przydatna do kąpieli. Powód? Podwyższona liczba enterokoków kałowych.
Po ponownym badaniu sanepid uznał, że woda jest przydatna do kąpieli. Pruszkowskie kąpielisko jest ponownie dostępne dla mieszkańców. O bezpieczeństwo osób korzystających z kąpieliska dbają ratownicy z pływalni Kapry.
Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.
Ooo… Toi toi znów czynny ?
mieszkam niedaleko i to co się tam wyprawia to szok, piękny park, psy bez smyczy biegają, duże też, bez kagańca, dzieci i dorośli załatwiają potrzeby do wody, ostatnio kupa pływała, nocą huligani tojtoje przewracają, żadnej kontroli, straż miejska czasami na parkingu stoi, tragedia
Kakaowe kąpiele mhhh tego było trzeba nam
Idę umyć nogi.
Chyba tak, może na głowę pomoże.
Ufff… i mieszkańcy Żbikowa znowu mogą walić kasztany do wody 🙂
No bo jak inaczej po zimnym Kasztelanie z Biedronki i karkówce z Lidla za pieniądze z 500+.
Nie zapominaj o szlachcie zaściankowej źr „SZtaszica”
Idę umyć nogi ?️? paca
Już można się kąpać kał popłynął do Wisły
Z tym kąpieliskiem jak z amica s.a. niby dobre a tak naprawdę to nic nie warte.
Wypadałoby przeciąć wstęgę i uwiecznić takie wydarzenie. Byłoby pięknie gdyby włodarze pokazali jacy są super i przepłynęli pan Paweł i pan Konrad na drugi brzeg krytą żabką. A potem zawody pływackie i kakałowe trofea.
O, zbikow juz ma gdzie srac
Ukryj już nie łoddajom kała?