Już dzisiaj debata o Pruszkowie

Pruszków

Prezydent Pruszkowa Paweł Makuch zaprasza na spotkanie z cyklu „Porozmawiajmy o Pruszkowie”. Będzie to kontynuacja spotkania, podczas którego prowadzone były rozmowy o bezpieczeństwie.

W spotkaniu wezmą udział radni z Młodzieżowej Rady Miasta Pruszkowa, którzy z perspektywy młodszych mieszkańców naszego miasta opowiedzą o zagrożeniach, z jakimi się spotykają. Uczestnikami spotkania będą również, m.in. przedstawiciele Straży Miejskiej, funkcjonariusze Policji, pedagodzy i dyrektorzy Szkół Podstawowych.

Spotkanie odbędzie się we wtorek 20 czerwca 2023r. o godzinie 17:00 w sali konferencyjnej w budynku przy Armii Krajowej 46 na III piętrze.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 2

2 odpowiedzi na “Już dzisiaj debata o Pruszkowie”

  1. Czeri pisze:

    Oczywiście.
    Przede wszystkim bezpieczeństwo w szkołach ale także bezpieczeństwo w nauce czyli mam na myśli jeśli uczeń ma problemy w nauce można mu pomóc wyższych szkołach jest wymaganY poziom trudność mam na myśli bezpieczeństwo w nauce.
    Bezpieczeństwo też na ruchach drogowych z pracy i po pracy również instytucjach uczelni.
    Również trzeba zadbać o bezpieczeństwo psychiczne żeby człowiek mógł mieć lepsze samopoczucie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły