Jutro zamykają fragment ul. Komorowskiej

Pruszków

Ważna informacja dla mieszkańców i kierowców. Od 14 czerwca zamknięty zostanie fragment ul. Komorowskiej w Pruszkowie.

Od środy, 14 czerwca, odcinek ul. Komorowskiej pomiędzy al. Armii Krajowej a ul. Ceramiczną zostanie wyłączony z ruchu. Mieszkańcy będą mieli możliwość dojazdu do swoich posesji, jednak dopiero po zakończeniu prac w danym dniu.

Przebudowa ul. Komorowskiej będzie prowadzona etapami, a docelowo wyremontowany będzie odcinek drogi od al. Armii Krajowej do ronda na ul. Pogodnej. W ramach inwestycji planowane jest wykonanie kanalizacji deszczowej, kanału technologicznego, przebudowa jezdni, chodników, zjazdów na posesje oraz zatok postojowych. Dodatkowo, zaplanowano powiększenie liczby miejsc parkingowych. Istotnym elementem projektu jest również budowa ciągu pieszo-rowerowego. Zaplanowano również budowę wyniesienia na skrzyżowaniu ulic Komorowskiej i Ceramicznej. W tym miejscu często dochodziło do wypadków

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 6

6 odpowiedzi na “Jutro zamykają fragment ul. Komorowskiej”

 1. Anonim pisze:

  Na osiedlu pod pałacem jest sporo miejsc parkingowych na sprzedaż.
  Dlaczego nie ma takiego prawa żeby deweloper w pierwszej kolejności sprzedawał mieszkania z miejscem parkingowym . Miejsca parkingowe zostały a na mieście nie ma gdzie parkować jak chcesz załatwić sprawy.

 2. Spoko pisze:

  Po robić miejsca parkingowe, na osiedlu pod pałacem jest sporo miejsc parkingowych na sprzedaż.

 3. ? pisze:

  Kolejny etap to zamknięcie targowiska, będzie następny blok dlatego potrzebna droga i parking.
  Ktoś może o tym napisze. ?

 4. Paweł pisze:

  Wytną sporo drzew, żeby deweloperzy mogli w folderach pisać o publicznych miejscach parkingowych przed kolejnymi blokami i to jest główny cel…

 5. Polka pisze:

  Więcej miejsc postojowych dla mieszkańców bloków. A co dla klientów targowiska miejskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły