Jutro rusza przebudowa Kościuszki. Będą utrudnienia

Brwinów

Ważna informacja dla kierowców. W środę 17 sierpnia z ruchu zostanie wyłączony fragment ul. Kościuszki w Brwinowie na odcinku od ul. Wilsona do budynku Urzędu Gminy.

Przebudowa ul. Kościuszki obejmie prace polegające na: przebudowie chodnika, jezdni, miejsc postojowych i kanalizacji deszczowej oraz oświetlenia drogowego i wewnętrznej linii zasilającej.

Wykonawca robót jest firma ROBOKOP Grzegorz Leonowicz z Milanówka. W ramach inwestycji nawierzchnia jezdni oraz miejsca postojowe, zostaną wykonane z betonu asfaltowego. Chodniki i zjazdy oraz dojścia do furtek zostaną wykonane z kostki brukowej. Firma wykona także nową kanalizację deszczową.

Planowane jest również wykonanie nowego oświetlenia – powstaną nowe latarnie oraz zostaną wybudowane wewnętrzne linie zasilające.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.