Jutro przerwa w dostawie wody na ul. Okrzei w Milanówku

Milanówek

Na jutro zapowiedziano przerwę w dostawie wody. Mieszkańcy ul. Okrzei muszą przygotować się na brak wody w kranach.

Planowana przerwa w dostawie wody nastąpi w dniu 26 września (wtorek) w godzinach 9:00–15:00. Bieżąca woda nie popłynie wówczas z kranów w domach przy ul. Okrzei. Powodem tego czasowego wyłączenia jest konieczność przeprowadzenia niezbędnych prac na sieci wodociągowej.

Prace te są częścią regularnego utrzymania i modernizacji infrastruktury wodociągowej, które mają na celu zapewnienie niezawodności dostaw wody oraz utrzymanie wysokich standardów jakości usług. Dzięki tym inwestycjom możliwe będzie zminimalizowanie ewentualnych awarii i zapewnienie płynnego funkcjonowania wodociągu.

Przerwa w dostawie wody może być uciążliwa dla mieszkańców, dlatego przekażcie informację sąsiadom, którzy mogą być dotknięci tymczasowym brakiem dostępu do wody. Zachęcamy również do odpowiedniego zaplanowania swoich codziennych czynności, tak aby minimalnie odczuć niedogodności spowodowane tymczasowym wyłączeniem dostaw.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.